Stínící sítě využijete i na plot okolo zahrady

Cenově dostupnou variantou, jak oplotit pozemek okolo rodinného domu, je pletivo, přes které však kolemjdoucí vidí všechno, co na zahradě máte. Pokud tedy chcete zabránit zvídavým pohledům, sáhněte po stínící síti vyrobené z polyetylenu.

Samotný materiál se pyšní mnoha přednostmi, přičemž je vysoce pevný a odolný vůči mechanickému poškození. Vůbec mu nevadí extrémní výkyvy teplot, a tak zvládne jak vysoké, tak i nízké teploty. Barvy zůstávají beze změn, a tak se nemusíte bát toho, že během roku zvolený odstín vybledne. Stínící sítě na ploty se dají sehnat v několika rozměrových řadách. Samozřejmě, záleží na vašich potřebách a požadavcích.

Stínící sítě nabízí efektivní ochranu

Sítě určené pro stínění jsou odolné vůči UV záření. V nabídce jsou různé tloušťky a průsvitnost, což je dáno gramáží na metr čtvereční. Průsvitnost byste měli zvolit podle toho, na jakém místě a k jakému účelu by měla síť sloužit. Jestliže nechcete, aby bylo na zahradu vidět, zvolte síť s vysokou stínivostí.

Zhlédněte bohaté produktové portfolio společnosti Plachty Štěpáník, v němž narazíte na stínící sítě se stínovostí až 90 %. Většinou si vystačíte se sítěmi o gramáži cca 200 gramů na metr čtvereční.

Stínící sítě mají široké uplatnění, ne jen na ploty

Stínící sítě se chlubí pestrým využitím. Běžně se používají právě na ploty jako ochrana jak před zvědavými sousedy, tak i větrem či sluncem. Jednoduše s nimi zastřešíte pergolu, stání pro vozidlo, skleník, bazén či terasu. Ve stavebním průmyslu se zase používají pro zakrytí vnější strany lešení. Stavební společnosti si navíc nechávají sítě potisknout logem, aby se zároveň vryly do paměti veřejnosti, a tak se jedná také o ne příliš nákladnou reklamu.

Stínící sítě slibují univerzální využití. Oslovte tedy odborníka jménem Plachty Štěpáník a budete s výsledným produktem nadmíru spokojeni.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *