Matrace 140×200 potěšila mého syna i muže

Před několika měsíci prošel náš dům kompletní rekonstrukcí. Oživili jsme vše, co bylo staré a dali tak našemu bydlení opět nový život. Kromě věcí, týkající se stavebních úprav, jsem se na vlastní pěst pustila i do modernizace našeho příbytku a začala pořizovat věci, které našemu domovu již léta chyběli. Začala jsem ložnicí, jelikož v ní s mužem trávíme téměř polovinu svého života. Jsem zastáncem kvalitních roštů a postelí ze dřeva, které něco vydrží. Ovšem tak trochu jsem zapomněla na matrace 140×200, které již pamatovala i má maminka. A tak jsem se rozhodla, že pořídím nové a kvalitnější, které budou těchto rozměrů a které nám na stará kolena nepřinesou řadu zdravotních problémů a můžu říci, že lépe jsem se již rozhodnout nemohla. Chválí si je totiž nejen můj muž ale i můj syn, který na svou matraci nyní absolutně nedá dopustit.

Matrace 160×200 se nám rovněž do domu hodila

Matrace 160×200 se nám též hodila do domu, jelikož můj syn má ve svém pokoji postel, která si tyto rozměry vyžaduje. Jako jeho rodiče spal na proleželé matraci téměř 15 let. Potom, co jsem matraci viděla po nějaké době v celé své kráse, nemohla jsem si přestat vyčítat, jak jsem jako matka mohla nechat syna ve vývoji spát na něčem takovém. Ještě nyní, když si na ten pohled vzpomenu, chce se mi plakat. Ale nyní je již všechno jinak. Syn má kvalitní matraci, která je z paměťové pěny a přizpůsobuje se i anatomii lidského těla. Nyní se již o jeho zdraví v tomto ohledu rozhodně nemusím bát.

Matrace 180×200 vykouzlila úsměv na tváři naší babičce

Matrace 180×200, která je rovněž vyrobena z paměťové pěny a přizpůsobuje se anatomii těla, zase potěšila naší babičku, která rovněž den, co den usínala na velmi staré matraci, které se ovšem za žádnou cenu ani nyní nechtěla vzdát. Po dlouhém přemlouvání, které si asi každý z vás umí živě představit, jsme ji přece jen přesvědčili, že lepší volba než právě tato nová matrace již není. Dnes, když se babičky zeptám, jak se jí spí, s milým úsměvem odpoví, že jako princezně. Což mne jakožto dceru nadmíru těší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *