Zkrášlete si exteriér umělým travním kobercem

Ne všude se nám daří pěstovat krásnou, zelenou trávu, přestože bychom si ji z celého srdce přáli. V místech, kde je nadměrně sucho, je tam nevhodná půda na pěstování trávy, nebo tam jednoduše skutečná tráva být nemůže, či jde o místo hojně namáhané, a tráva je rychle zničená, můžeme použít umělé travní koberce. Volit můžete z několika pěti standardních velikostí, nebo na vaše přání, pokud vám žádná „klasická“ velikost nevyhovuje.

Zelená umělá tráva pohladí vaše oči i mysl

Umělý travní koberec vám zkrášlí balkon, terasu, lodžii, místo před chatou, ale také je využívána ve venkovních zahradách nebo třeba na zahrádkách restaurací. Výška vlasu 3 mm zajišťuje příjemný vzhled i pohodlnou chůzi po umělém trávníku. 

Vůbec nevadí, když vám umělý travní koberec zmokne. Je navržen tak, aby odváděl vodu a na jeho povrchu se netvořily velké louže. 

Zelené koberce do interiéru

Výše uvedený koberec byl vhodný do krytého i otevřeného exteriéru. Stejně tak si ale můžete koupit klasické kusové koberce do interiéru, které budou mít v sobě menší či větší kus zelené plochy. Někomu by mohl připadat čistě zelený koberec fádní nebo příliš extravagantní, z nabídky na webové stránce https://vopi.cz/filtr/zeleny-koberec/ si ale jistě vyberete typ, který vám bude vyhovovat. 

Kupříkladu do obývacího pokoje můžete zvolit kusový koberec Camea 7274/13, zelený Habitat, který je uprostřed světlý a po okrajích zdoben jinými tóny zelné a ornamenty. Krásně a nadčasově vypadá i kusový koberec Clover zelený, který má nádherný mechový nádech s krásnými odstíny kakaa a platinové šedi. Geometrické tvary váš interiér dokonale pozvednou. U tohoto koberce můžete vybírat v několika velikostech.

Do zelena můžete vybírat i koberce do dětských pokojů, chodeb a dalších prostorů. Podívejte se na stránky vopi.cz a objevte kvalitní, hezké a rozmanité koberce, s nimiž budete po všech stránkách spokojeni.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *