Stavba střechy pro rodinné a činžovní domy

Staví se sice jako poslední, ovšem tvoří základ každého domu. Střecha totiž chrání váš dům před povětrnostními vlivy, které mohou výrazně narušit stav celé budovy. Proto je nezbytné věnovat jí pečlivou pozornost.

Stavba střechy – Praha

Jestli vlastníte rodinný dům, chatu či stavbu, užívanou pro vaše podnikání, jistě víte, že stav střechy představuje klíčovou oblast. V pořádku musí být vazba, dřevěné trámy, do nichž se nesmí dostat „brouk“, jak stavaři říkají například dřevomorce či roztočům. Ti ničí právě dřevěné části, které na sobě nesou opláštění, kovové prvky a tašky. Pokud dřevo bude ve špatném stavu, může se střecha zbortit. Vyhledejte proto profesionály, kteří vám zajistí opravdu kvalitní práce. Stačí si najít reference, zadejte si střechy Praha a podívejte se na nabídku. Ta představuje širokou škálu služeb, nejedná se pouze o práci na střechách rodinných staveb. Pokud bydlíte v činžovním domě, ten také potřebuje například rekonstrukci střechy. A může se jednat i o luxusní bydlení, vše zvládnou profesionálové z české firmy, kteří realizují několik stovek střech ročně.

Nezbytná oprava a rekonstrukce střechy

Popraskalo vám pár tašek či snad některé chybí? Nemáte na svém domě udělanou klempířskou práci? Potřebujete vyměnit okapy? V případě těchto menších nedostatků vám postačí jemnější oprava střechy. Tyto drobné práce zabrání destrukci ostatních částí vrchní sféry domu. Pokud ovšem k něčemu takovému dojde, je nutná už rekonstrukce střechy. Jsou-li narušené vnitřní struktury dřeva, krytiny už neplní svoji funkci nebo je stáří střechy už příliš vysoké a nejsou v ní obsaženy prvky, které se dříve nedělaly, je nutné kompletně obměnit tyto staré prvky za nové, aby váš dům byl chráněn a především, aby střecha nespadla, a nevznikly by tak škody za miliony.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *