Chraňte si svoje soukromí

Mít vlastní zahradu je snem mnoha lidí. Ti, kterým se poštěstilo, a svůj osobní kousek travnaté plochy mají, jistě dají za pravdu, jak je někdy otravné čelit zvědavým zrakům sousedů a kolemjdoucích.

Když jsou sousedé na obtíž

Domky se zahradou bývají často situovány tak, že je od vedlejšího pozemku dělí pouze plot. Na tom není vůbec nic špatného, pokud spolu sousedi dobře vycházejí. Bohužel ne vždy tomu tak je a místo plotu z pletiva by bylo nejlepší postavit vysokou neprůhlednou bariéru. Toho můžete docílit pomocí speciální plachty. Potom už si budete na svém pozemku moci dělat cokoliv, co jen chcete, a zvědavá paní od vedle bude mít po zábavě.
Soukromí jistě oceníte i v případě, jestliže máte na zahradě bazén. Kdopak by se chtěl vystavovat v plavkách před zraky zvědavých kolemjdoucích, že? Vodní radovánky si tak užijete mnohem více, když máte jistotu, že na vás nikdo nekouká. Skryté před okolím zůstanou také chvilky relaxace a odpočinku. Polehávání na lehátku s kvalitní četbou je o ničem, když vás potají pozoruje obtloustlý pán od vedle.

Příliš mnoho slunečních paprsků

Otravní mohou být nejen lidé, ale také sluníčko. Když je jeho hřejivého svitu příliš, může nadělat pořádné škody. Stínící sítě tomuto neštěstí dokážou snadno zamezit. Stačí je pouze nainstalovat na plot a máte vyhráno. Rostliny, které by jinak nemilosrdné horko sežehlo, teď mohou krásně prospívat. Lidově řečeno tak zabijete dvě mouchy jednou ranou. Získáte totiž ochranu proti slunci i zvědavcům zároveň.
Firma Plachty Štěpáník je výrobce plachet, jež na našem trhu úspěšně prosperuje už přes dvacet let. Nenechávejte zvědavé okolí, aby vám kazilo vaše soukromé chvilky. Jsou momenty, které by měly jistě zůstat pouze v úzkém domácím kruhu, ať už se jedná o hraní si na zahradě s dětmi nebo rodinné grilování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *