Nové byty na Praze 4 – splněný sen

Ze všech sdělovacích prostředků na nás doléhá informace, že nové byty jsou v Praze nedostatkovým zbožím. Na Praze 4 vzniká projekt unikátního bytového domu. Navštivte ho s námi.

Rezidenční dům

Přejete si bydlet nedaleko centra, ale zároveň v klidné rezidenční části města? Nové byty na Praze 4 splní váš sen o dokonalém bydlení. Nabízejí byty pro každého – od ateliéru s více než 30 m2 až po prostorné byty o více než 100 m2. Stejně jako se dříve stávaly dlouhé fronty na banány, je dnes v Praze otázka vlastního bydlení složitá – kdo si však přeje bydlet ve svém, má možnost to změnit! Přejete si příjemný výhled z Michelské stráně? Nebo se vám líbí možnost vlastní garáže a světlý byt?

Bydlení pro každého

Rezidenční dům bude ukrývat 76 nových bytů – každý z nich přitom bude mít vlastní parkovací místo, sklepní prostory pro uložení například sportovního nebo sezónního vybavení, ale i moderně řešený samotný interiér bytu. Prodej bytů v Praze 4 bude nabízet elegantně řešené bydlení, ve kterém si svým osobitým stylem každý doladí interiér podle svých představ. Samozřejmostí jsou vstupní dveře do každého bytu s bezpečnostním kováním třídy 3 nebo třívrstvá dřevěná podlaha v dubovém dekoru zajišťující potřebné teplo i moderní design. Nadčasová koupelna se stane vaším oblíbeným místem k relaxaci.

Vše na dosah ruky

Michelská stráň je ideálním místem pro bydlení – vše máte blízko. Vlastní garáž vám zajišťuje bezpečí pro vaše auto, autobusovou zastávku naleznete pouhé 2 minuty chůze od domu, na tramvaj to máte necelých 10 minut a občanská vybavenost je doslova na dosah ruky – obchody, restaurace, lékařská péče a lékárna, škola, sportovní zařízení – to vše se nalézá doslova za rohem. Rezidence splňuje představu moderního bydlení, je plná světla a obklopena zelení.

Jaký je váš sen o bydlení? Bude jím Rezidence Hadovitá?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *