Pronajímat byt v Praze, to může být dlouhodobým pasivním příjmem

Zajímavé peníze a mnohaletý zaručený zisk, přesně takové jsou hlavní výhody krátkodobých pronájmů pražských bytů. Pokud necháte podobnou věc na profesionálech, odpadnou klidně i všechny starosti s podobnou činností spojené, a přesto vyděláte takové peníze, které nejsou v případě dlouhodobých pronájmů vůbec zaručené. Najít spolehlivého nájemníka na delší časové období je totiž někdy jako vyhrát v loterii.

Nestaráte se už ani o žárovky

Pokud je problém s topením nebo vodou, přijde technik. Když praskla žárovka, údržbář ji co nejdříve vymění. A to zdaleka není všechno, protože osobní předání klíčů a profesionální nafocení bytu tak, aby zaujal případné zájemce o pár dní strávených v Praze, je taktéž věcí zcela samozřejmou.

O důležité věci se postará profesionálně sladěný tým, pokud zrovna nežijete v našem hlavním městě nebo byste z časových důvodů nemohli vyřídit každou maličkost, není to žádný problém. Je zde totiž správa Airbnb pronájmu, díky níž nebudete mít vrásky – zato však plnou peněženku.

Nastavení cen přesně podle aktuálních trendů

Stanovit cenovku za nocleh je někdy těžké, a pokud nesledujete situaci na ubytovacím trhu, nemůžete v tomto jednoduše konkurovat hostelům, motelům a podobným velkokapacitním ubytovacím zařízením. Chcete vědět víc? Kalkulace správy Airbnb vám odpoví na všechny otázky a nabídne nezávazné propočty, se kterými můžete, ale současně nemusíte souhlasit.

Vždy jde o to mít lepší představu, ať už kupujete tablet nebo se rozhodnete pronajímat krátkodobě svůj pražský byt nebo například ateliér. Nejde nakonec o nic složitého, tohle zvládne každý! A pozor, s rostoucí cenou nemovitostí je v podstatě jisté, že porostou i výdělky z pronájmů – ať už krátkodobých nebo dlouhodobých, tato část ekonomiky je vzájemně velmi provázaná.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *