Žižkov je skvělým místem pro život

Najít dobré bydlení není vůbec snadné. Člověk hledá energeticky úsporný dům s dispozicemi podle svých představ. Ideálně aby tam byli dobří sousedé, nebylo to daleko do centra, ale zároveň se dal v okolí najít kousek přírody. Je potřeba mít tu také obchody, restaurace, lékaře, školy – není to vůbec jednoduché. Ale Žižkov všechno splňuje.

Na Horním Žižkově se v následujících letech chystají velké změny. V oblasti Nákladového nádraží vznikne nová obchodní a rezidenční čtvrť, což napovídá, že zde bude opravdu skvělá lokalita pro klidné bydlení. Už nyní jsou zde realizovány první developerské projekty Praha, které nabízí moderní bydlení. Příkladem je projekt Na Vackově.

Část bytů je již rezervována

Nové byty Praha v rámci projektu Na Vackově nabídne celkem pět objektů podél ulice Malešická. Jde o 342 bytů v dispozicích 1+kk až 5+kk a 5 nebytových prostor. Značná část z nich už je přitom prodaná či rezervovaná. Bytů v Praze je totiž stále nedostatek, všichni navíc chtějí bydlet moderně a přesně na tohle novostavby Praha lákají.

Dostatek přírody lze najít i v centru Prahy

Genius loci celého Vackova tvoří kombinace klidu a živoucího města. To zde vyroste po vybudování městského centra na ploše bývalého nákladového nádraží. Zatím si zde užijete zejména tu přírodu. Nachází se zde park Židovské pece, park Balkán, cyklostezka na Kralupské dráze a blízko to budete mít samozřejmě i na Žižkovský vysílač. Kromě toho je v blízkosti jedno z nejcharizmatičtějších pražských kin – kino Aero. Nuda tady rozhodně nehrozí.

Bydlení je investicí na celý život

Byt v takové pěkné lokalitě v současné době stojí zhruba mezi třemi a dvanácti miliony dle dispozic. Není to zrovna málo, musíte však brát v úvahu, že jde o investici na celý život. V rámci projektu Na Vackově je navíc možné využít zvýhodněné hypotéky od společnosti Hyposervis Consulting. Zájemci o bydlení si tím ušetří starosti s hledáním hypotéky, navíc získají nejnižší dosažitelnou úrokovou sazbu.

Prostě a jednoduše vše je připraveno k tomu, abyste i vy mohli najít v projektu Byty Na Vackově svůj nový domov.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *