Žižkov je dynamická a rychle se rozrůstající čtvrť Prahy

V Praze se žije skvěle, a to samozřejmě nejen mladším ročníkům. Možná tu už pár let pracujete a přestalo vás bavit žít v podnájmu, raději byste se přesunuli někam, kde vám byt bude říkat pane. Životní partner má podobný názor, takže vybíráte společně nějaké hezké bydlení, co by splňovalo všechny vaše standardy. Tak se nebojte porozhlédnout třeba po Praze 3. Zdejší ulice totiž kvetou přímo před očima, a to není zdaleka všechno…

V Praze, a přesto v objetí zeleně?

Fakt, že žijete ve velkoměstě, ještě nemusí znamenat, že budete muset strpět nějakou betonovou džungli. Praha určitě taková není, ani omylem! Byty na Praze 3 v malebné lokalitě Na Vackově nabídnou více než tři stovky zajímavých bytů. Pro single, kteří chtějí v Praze prorazit ve svém oboru. Pro mladé rodiny, díky kterým má toto město velkou budoucnost.

Ale i pro ty, kdo zde hodlají zestárnout v oblíbeném prostředí, na něž jsou zvyklí. Výběr je hodně pestrý, můžete si tu zvolit malou garsonku, ale klidně také velký čtyřpokojový byt, co nabídne skoro sto metrů čtverečních životního prostoru. Balkon nebo předzahrádka? Samozřejmě, i ty jsou tady snadno k mání! Než se sem ale nastěhujete, určitě nebude od věci poznat historii Žižkova.

Nabídka se tenčí, určitě není proč váhat!

Prodej bytů v Praze na Žižkově sice ještě není u konce, ale nabídka je stále menší. I proto by bylo jistě radno si pospíšit s rozhodováním.

Snad i proto, že v příštích letech čeká Žižkov velká budoucnost. Blízko je také park Židovské pece, stejně jako historický Vítkov. Tudíž, nuda tu rozhodně nebude, pamětihodnosti ve spojení s moderní infrastrukturou dodávají Žižkovu punc originality. Zbývá už jen dát mu šanci a zařadit se mezi dalších skoro šedesát tisíc lidí, kteří tu už po dlouhá léta spokojeně žijí!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *