Zaostřeno na levné ubytování i dlouhodobý pronájem v Praze

Když nechcete utrácet za předražené nájemné i pokud hledáte levné ubytování v hlavním městě jen na několik dní, existuje jedno skvělé místo, kde se vám bude líbit. Je to multifunkční ubytovací zařízení, které stojí ve strategicky výhodné lokalitě.

Rezidence Topolová jde nabídkou vstříc

Bez nadsázky za snovou nabídku se dá označit ta, kterou připravila Rezidence Topolová. Její ceny se totiž vymykají předraženému pražskému standardu. Uspokojí ty, kdo potřebují ubytování v Praze na několik dní i ty, kdo se chystají v hlavním městě usadit a hledají výhodný pronájem nebo chtěj i byt koupit. U turistů boduje nabídka krátkodobého ubytování i rozmanitostí. Je totiž možné si vybrat z pokojů typu hostel nebo penzion, pro náročnější jsou připraveny prostorné apartmány s vlastní kuchyňkou. Pokoje typu hostel a penzion jsou řešeny buňkovým systémem – to znamená, že 2 sousední mají společné sociální zařízení.

Byty k pronájmu i na prodej

Cenově atraktivní je i nabídka bytů k pronájmu. V nabídce jsou garsoniéry nebo designové byty 1+1. Je výhodou, že Rezidence požaduje jen jednu vratnou kauci ve výši 10 000 Kč. Chtěli byste koupit výhodně menší byt? Podívejte se na byty Praha prodej a vyberte si z aktuální nabídky. I v tomto případě se ceny drží proklatě nízko. Aktuálně jsou v prodeji byty v 8. patře. Velkým bonusem je, že náklady na bydlení v Rezidenci jsou velice nízké. Jsou odhadovány na 2 500 Kč/měsíc (teplo, voda, elektřina, úklid společných prostor, recepce, odvoz odpadu). Když budete nákup bytu financovat pomocí hypotéky, přečtěte si tento článek. Najdete v něm cenné rady od odborníka.

Prestižní lokalita

Rezidence Topolová stojí na Praze 10, která patří k populárním místům pro bydlení u mladých lidí i rodin s dětmi. Jedná se o bezpečnou čtvrť se skvělou dostupností do centra. Jen 5 minut chůze od budovy je stanice metra a 50 m to je k zastávce autobusu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *