Vybíráte stropní ventilátor? Zvolte si ten nejlepší

Při koupi stropního ventilátoru rozhodně nešetřete. Jinak se může stát, že skončíte s nekvalitním a příliš hlučným zařízením, s nímž nebudete dlouhodobě spokojeni. Kvalitní stropní ventilátor se vyznačuje tichým chodem, příznivou spotřebou a pěkným designem. Měl by mít také dostačující výkon. Ten už si ale vyberete dle rozměrů konkrétní místnosti. Na větrání prostoru o rozměrech 10 metrů čtverečných totiž potřebujete samozřejmě mnohem menší výkon než na plochu o rozloze 50 metrů čtverečných.

Praktické i moderní stropní ventilátory v nespočtu provedení

V internetovém obchodě ventilatory-shop.cz na vás čeká bohatý výběr z celé škály kvalitních produktů značek VORTICE NORDIK a WESTINGHOUSE. V nabídce naleznete nejen moderní stropní ventilátory, ale také velmi oblíbené ventilátory věžové, stojanové, stolní nebo stěnové. Mezi zmíněnými modely jsou funkční i designové rozdíly, takže vám doporučujeme si je dobře prohlédnout, než se pro jeden konkrétní rozhodnete. Určitě bychom však rádi zmínili, že právě stropní ventilátory jsou velmi spolehlivé a mají jednoduchý čistý design, pro který se těší tak velké oblibě.

Kde všude přijde vhod ventilátor stropní

Vybraný ventilátor stropní můžete nainstalovat téměř kamkoliv. Ať už ho dáte nad kuchyňskou linku, nad pohovku v obývacím pokoji nebo do pracovny nad stůl, budete s ním pravděpodobně velmi spokojeni, a to nejen během horkých letních dnů. Dostatečně výkonný ventilátor totiž dokáže snížit teplotu v místnosti až o čtyři stupně Celsia a vyrovná se tak i klimatizaci, jejíž pořízení však vyžaduje mnohem větší investici. Ventilátor dále můžete používat i v zimě, protože dokáže efektivně a rovnoměrně šířit teplo od radiátoru po celé místnosti. Výhodou je v tomto ohledu funkce reverzibility a několik rychlostních stupňů pro komfortní regulaci teploty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *