Truhlářství Praha: kvalitní nábytek na míru

Pokud jste již někdy zařizovali svůj byt, určitě jste zjistili, jak je občas obtížné sehnat přesně ten typ nábytku, který byste potřebovali. Kamenné prodejny jsou plné různých kousků bytových doplňků, jež však nemusejí splňovat vaše požadavky. Někdy za to mohou i atypické rozměry, kterými určitý prostor ve vaší domácnosti disponuje.

Zakázkový nábytek do vašeho domova

Vezměte si například takovou chodbu. Líbila by se vám v ní vestavěná skříň, jenže takovou, jakou potřebujete, v obchodě neseženete. Jistým řešením, a to poměrně jednoduchým, byť ne nejlevnějším, je nechat si nábytek vyrobit na míru. Truhlářství Praha se na tento druh nábytku přímo zaměřuje. Dovede plnit požadavky svých zákazníků i nabídnout své vlastní řešení vzniklé situace. Zkušení pracovníci truhlářství Marek mají bohaté zkušenosti a umějí poradit nerozhodným zákazníkům.

Nábytek z lamina

Na výrobu skříně do chodby se jako ideální jeví MDF laminované desky. Ty ostatně v současné době patří mezi nejoblíbenější materiál, s nímž truhláři rádi pracují. Desky se vyrábějí v různých dezénech, buď jednobarevných, nebo v dekorech různě barevného dřeva. Jejich další výhodou bývají kvalitní ABS hrany. Výsledný nábytek je odolný, pevný a výborně se ošetřuje. Hodí se proto do hodně namáhaných prostorů – do chodby, dětského pokoje i kuchyně.

Masiv je nenahraditelným materiálem

Každý truhlář vám potvrdí, že nejraději pracuje s přírodním dřevem, které je tvárné, nádherně voní a je z něho radost tvořit nábytek, který pak bude uživatelům sloužit po dlouhou dobu.

V truhlářství Praha 5 je na výběr masiv z tuzemských i exotických dřevin, stejně jako dýhované desky, jež jsou levnější variantou materiálu na výrobu nábytku. I z nich však nábytek může dobře a zajímavě vypadat, protože hodně záleží na jeho designu a také kvalitě vlastního provedení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *