Střešní fólie je věc, na kterou nedám dopustit

Když u nás započala stavba našeho vysněného rodinného domu, nechtěli jsme při jeho výstavbě absolutně na nic zapomenout. Ani já ani můj muž nepocházíme z rodiny stavebních inženýrů a tak jsme odkázání na pomoc lidí, kteří se stavbami a vším potřebných okolo výstaveb zabývají a živí. Když nám tak byla nabídnuta možnost ještě před započetím stavby střechy, aplikovat do jejího základu takzvané střešní fólie, zpočátku jsme vůbec netušili, jaký význam pro nás bude takovýto produkt mít a zda je dobré do něj investovat. Ze svého okolí jsme se tak snažili vymámit, v čem je vlastně taková významnost těchto fólií a k čemu jsou vůbec dobré. Dozvěděli jsme se přitom, že jsou lidé v této otázce rozděleni do dvou táborů, a sice do toho, který je pro střešní fólii a do toho, který razí heslo, že dříve potřeba taková věc nebyla, tak proč by měla být dnes k užitku. Dilema jsme tak vyřešili po svém a naštěstí pro nás, přináší první střípky úspěchu.

Střešní fólie rozhodně ano

Ve finále jsme se tedy rozhodli, že střešní fólie za nás rozhodně ano. A to hned z několika praktických důvodů. Tím prvním byl fakt, že naše domácnost nebude trpět takovými úniky tepla, jako bez ní. Jelikož a protože tato skvělá pomocnice dokáže velmi dobře izolovat celou střechu a za druhé nás nebudou v zimě ani v období silných dešťů provázet hororové sny o tom, že až se probudíme, bude v patře pod střechou potopa či alespoň dostatečně promáčená zeď. A jelikož máme dvě malé děti, je pro nás prioritní, aby v našem domě bylo bezpečno a především teplo a sucho. Věřím, že se nám tak investice do tohoto produktu v budoucnosti rozhodně vyplatí.

Vybrat kvalitní střešní fólii dalo opravdu zabrat

Z počátku nebylo vůbec jednoduché, vybrat kvalitní a přitom spolehlivou střešní fólii, která by se dala aplikovat na náš dům. Na trhu totiž existuje hned celá řada druhů, přičemž jen některé bylo možné opravdu realizovat. Naštěstí jsme měli obrovské štěstí na bezvadnou společnost, jejichž tým odborníkům nám s výběrem hravě pomohl a dnes si již jen užíváme příjemných zim, u kterých nám nehrozí nedoplatky za elektřinu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *