Revoluce v osvětlování

Máme rádi dobře osvětlené prostory domu, bytu, garáže, zahrady, místa,   kde pracujeme. Dobře vidět je příjemné a bezpečné.

Doposud to nebyla tak levná záležitost, ale ty nejmodernější způsoby výroby, které přinesly typ LED osvětlení, to je opravdu průlom do dosavadních možností!

Jaké výhody takové osvětlení má?

Je jich více. Nejdůležitější výhodou, která tomuto osvětlení razí cestu do všech domácností i firem, je úspora elektrické energie až o 93 % oproti dosavadnímu způsobu svícení. LED světla vydrží svítit několik tisíc hodin – se starými žárovkami se to vůbec nedá srovnat!

LED žárovky mají okamžitý start, neblikají, nezahřívají se, nevadí jim časté spínání. Mají teplé denní nebo naopak studené světlo – podle vaší volby.

A to ještě pořád není všechno! Neobsahují rtuť ani olovo, ani další jedovaté kovy nebo plyny, nevyzařují UV ani IR záření. Pro všechny tyto důvody je v současné době LED osvětlení nejžádanější.

Kde všude se dá led svítidel použít?

Můžete je použít prakticky všude, ve firmě i v domácnosti. Do moderního typu domu nebo do bytu se v poslední době nejvíce nakupují designové LED panely, osvětlení LED typu je výhodné v garážích a sklepech, stoupá zájem o venkovní osvětlení.

Na trhu je nabídka nepřeberného množství svítidel, stačí vybrat to, které vhodně doplní celkový vzhled a přispěje ke zkrášlení interiéru či venkovních prostor.

A všude bude spořit elektřinu! Když koupíte svítidla s čidlem pohybu, bude úspora ještě větší.

LED světla zajistí bezpečnost pohybu venku i po setmění a pomohou zvýraznit krásné partie nebo romantická zákoutí vaší zahrady. Když si pořídíte panel na dálkové ovládání změny barev svítidel, bude u vašeho bazénu kouzelně!

Venkovní osvětlení je stejně důležité jako osvětlení vnitřních prostor. V poslední době, kdy přibývá milovníků designových kousků pro zkrášlení domova, stoupá zájem o LED panely, jedinečná interiérová svítidla s LED modulem, neobyčejných geometrických tvarů.

Vybírejte v internetovém obchodě Ledmat.cz!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *