Párty stany pro různé druhy příležitostí

Plánujete větší akce a zvažujete profesionální zařízení? V tom případě byste neměli zapomenout na party, neboli zahradní stany. Kromě ochrany před deštěm nebo poskytnutím stínu slouží jako zázemí pro váš catering.

Pokud se na trhu party stanů neorientujete – nezoufejte. V podstatě existují pouhé dva typy stanů – nůžkový a klasický. Nůžkový stan je moderní zastřešovací systém. Tento party stan je konstruován s důrazem na velmi rychlou, jednoduchou a nenáročnou manipulaci i variabilitu. Největší výhodu představuje montáž i demontáž, která je jednoduchá, rychlá a snadná. Díky nůžkové konstrukci je zaručeno rychlé rozložení a následné skládání stanu. Pokud tedy plánujete stan přesouvat, nebo si nejste jisti svoji zručností, vsaďte na tuto sice dražší, ale spolehlivější variantu. Další možností je take si objednat kompletní servis, včetně montáže a demontáže stanu.

Kritériem pro výběr stanu by hlavně měla být velikost. Prvním typem je nůžkový stan Easy-up o rozměrech 3 x 3 metry. Jeho vnitřní plocha je devět metrů čtverečních a je možno jej opláštit a hodí se pro měnší oslavy I jako zázemí. Party stany je stejně tak možno nejrůzněji propojovat a spojovat do větších ploch, dle přání zákazníka.

Druhým a zároveň nejpopulárnějším stanem je party stan o rozměru 6 x 3 metrů. Pokud vám ani tato velikost nestačí, velikost se může rozšířit díky spojování ploch party stanů.

Zvláštním typem stanu je stan trubkový. Je to poměrně variabilní party stan, a hodí se na velkou většinu společenských událostí. Je možné ho použít jako společenskou místnost, kuchyni, jídelnu, sklad materiálu, stánek, nebo například jako zastřešení venkovního pódia. Bohužel se už nejedná o stan nůžkový, jeho nosná konstrukce je vyrobena z ocelových trubek, tudíž jeho postavení je malinko náročnější. Materiál plachty trubkového party stanu je z PVC.

Až se pro svůj vhodný stan rozhodnete, nezapomeňte na doplňky, které se vám můžou hodit, a které řada firem take pronajímá. K těm můžou například patřit závažové desky, kolíky, osvětlení, stojany na odpadkové pytle a spoustu dalších.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *