Odolný a zároveň estetický plot? Jistě, není problém…

Ke každému domu patří plot, dřív se kolem obydlí stavěly hradby proti nepřátelům a útokům dravé zvěře. Dnes je to podobné, jen nepřáteli jsou nezvaní návštěvníci a zvěří obvykle psi, kteří by se vám moc rádi vyvenčili na trávník. Někteří chtějí plot jako ochranu soukromí a k zabezpečení pozemku, jiní si potrpí spíš na efekt a estetickou stránku plotu. Hodně lidí chce patřit do obou skupin, ale mají obavy, zda takový plot vůbec seženou. Vězte, že jsou dnes i takové, které vám poskytnou dostatečnou ochranu a soukromí a zároveň jsou i okrasné. Řeč je o betonových plotech.

Plot podle vašich představ

Betonové ploty jsou konstruovány tak, aby vydržely prakticky cokoli, jsou vyrobeny z vysoce kvalitního českého betonu stálého složení, který plotu dodává pevnost a odolnost. Pro zlepšení pružnosti a odolnosti jsou do betonu při výrobě přidávány ocelové armatury. Díky tomu odolává betonový plot výkyvům teplot a působení klimatických i mechanických vlivů. Proto mají betonové ploty tak velkou výdrž a snadno přečkají všechny nástrahy počasí a dokážou vám sloužit bez problémů dlouhá léta. Velkou výhodou těchto plotů je, že jsou zcela bezúdržbové, takže pokud vás nebaví každé dva roky natírat plot, pořiďte si kolem vašeho domu betonový plot, o který se nebudete muset vůbec starat.

Když je praktický, bude i okrasný?

Nyní víme o praktických vlastnostech betonových plotů, jak ale vypadají? Mnozí se obávají pod tímto pojmem šedé nevzhledné hmoty. Jejich obavy jsou však naprosto liché, betonové ploty nabízí velký výběr různých stylů betonového oplocení. Při konfiguraci plotu můžete vybírat dekor, barvu, výšku plotu a také materiál a tvar zakončení. Budete se rozhodovat, zda si pořídit jednostranně dekorované či oboustranné betonové ploty, zda na zakončení plotu použít kontrastní dřevěné latě nebo klasickou betonovou desku a která barva a dekor budou nejlépe ladit s vaším domem. Neváhejte a přijďte si i vy pro betonový plot k profesionálům Betonoveploty.net.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *