Kompletní úklidové služby vám ušetří čas

Patříte mezi šťastlivce a vlastníte nějakou větší nemovitost? Jste majitelé například bytového domu, případně komerční budovy? Gratulujeme, pasivní příjem z pronájmu vám určitě přináší klidný spánek. Co vám ale sladké snění může pěkně narušit, je správa a údržba nemovitosti. Využijte proto služeb firmy zabývající se tím, čím vy nechcete.

Zajistí úklid i údržbu

Každý vlastník domu s pronajatými byty i majitelé komerčních prostor moc dobře ví, co všechno úklid a údržba takové nemovitosti obnáší. Nejde jen o samotnou budovu. I její okolí je třeba spravovat. V letním období posekat trávník, v zimním období se postarat o odklizení sněhu, nežádoucího ledu. Je jasné, že vy, vlastník, nemůžete zvládat všechno zcela sám. Svěřte se do rukou odborníků, kteří disponují moderní technikou. Nechte si uklidit, opravit, spravovat. I jedna jediná společnost vás dokáže zbavit nenáviděné povinnosti. Nemusíte pracně organizovat kdy, co je třeba udělat.

Pravidelná i jednorázová pomoc se vždy hodí

Úklidové služby můžete samozřejmě využívat pravidelně, pokud máte zájem, ale i několikrát do roka nebo jen jednou. Potřebujete třeba na své komerční budově s příchodem jara nechat umýt všechna okna? Zlepšila by vám náladu odborná pomoc s úklidem po rozsáhlé rekonstrukci? Obraťte se na profesionály. A nebuďte skromní! Nechte si vyčistit venkovní omítky, dlažbu, příjezdovou cestu. Zkrátka, mějte čisté a upravené kompletně celé okolí!

Můžete si půjčit zaměstnance

Slyšeli jste již o službě Temporary help? Věděli jste, že máte možnost vypůjčit si na určitou dobu zaměstnance různých profesí? Báječné, že? Představte si, že pokud onemocní vaše asistentka, účetní nebo IT technik, nemusíte ihned zavírat celý podnik. Váš dočasný zaměstnanec zvládne veškeré pracovní činnosti, které jsou třeba. Nemusíte zdlouhavě pracovní sílu hledat, prověřovat, seznamovat ji s pracovní náplní. To vše bude uděláno za vás.

GLOBAL SERVISEC, a.s. zajistí pomoc s úklidem, údržbou a správou nemovitostí i přilehlého okolí. Pomůže najít adekvátní pracovní sílu v době, kdy potřebujete. Postará se o ochranu vašeho majetku. Může být lepší partner pro vaše podnikání? Nemůže.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *