Jak vám může pomoci domácí vodárna?

Domácí vodárna je dnes běžným pomocníkem jak v rekreačních zařízeních, tak v malých zemědělských provozech nebo v rodinných domech. Využívány jsou k čerpání vody z vlastního zdroje pro zásobení domácností jak pitnou, tak užitkovou vodou. S domácí vodárnou navíc ušetříte.

Proč zalévat zahradu, splachovat WC nebo napouštět bazén, která je zbytečně drahá? Pokud máte k dispozici vlastní zdroj vody, může vám domácí vodárna ušetřit spoustu peněz, a to zejména v případech, kdy odběr vody není malý.

Vodu je možné čerpat ze studny, z vrtu (v tomto případě je pro výběr konkrétního produktu nutné znát hloubku vrtu nebo studny) nebo z různých akumulačních nádrží a vodojemů.

Jaké benefity vám domácí vodárna přinese?

Jak jsme již zmínili výše, domácí vodárna není vhodná pouze pro domy v oblastech, kde není možné připojení k veřejnému vodovodu. Ať už se vaše nemovitost nachází kdekoliv, díky využití vlastního zdroje vody ušetříte. Další velkou výhodou je dostupnost vody ve chvíli, kdy dojde k odstávce vody z veřejného vodovodu.

Domácí vodárny EcoSmart

Velmi oblíbené jsou na českém trhu domácí vodárny značky EcoSmart. Tyto vodárny jsou přehledně rozděleny do kategorií, které usnadňují výběr konkrétního produktu, a to dle zdroje čerpání vody a počtu osob, které je třeba zásobit vodou. Vodárny EcoSmart jsou profesionálně zpracované, vyrobeny podle nejnovějších technologií z kvalitních materiálů. Všechny varianty jsou vybaveny frekvenčním měničem, který řídí čerpání s maximální efektivitou a úsporou. Ochranné funkce chrání motor čerpadla před přetížením nebo chodem nasucho. Více informací o vodárnách značky EcoSmart naleznete na www.eco-smart.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *