Jak nejlépe ochránit svou nemovitost?

Domov je jednou z nejcennějších věcí, kterou máme, proto si jej také chceme co nejlépe chránit před nepřízní okolí i osudu. Ať už před zloději či před živly, vyplatí se mít svůj domov dobře pojištěný. Nové pojištění majetku Bezpečný domov PLUS myslí na všechna rizika, která mohou váš domov postihnout, a v případě potřeby vám pomůže jejich dopady co nejvíce minimalizovat. Pojištění majetku v sobě ukrývá pojištění nemovitosti, které kryje škody na majetku jako takové, a pojištění domácnosti, tedy vybavení a cenností, které doma máte.

Dvě v jednom

Pojištění Bezpečný domov PLUS představuje novou generaci pojištění majetku a odpovědnosti, byl sofistikovaně navržen tak, aby vás ochránil před rizikem podpojištění i složitého oceňování majetku – jediné, co musíte znát, jsou m2 obytné plochy vaší nemovitosti nebo domácnosti. Pojistit tímto způsobem můžete nejen domácnost, dům či byt, ale také svou kancelář či ordinaci.

O kvalitě a výjimečnosti tohoto produktu svědčí nejen ocenění od samotných klientů, ale také od nezávislých finančních serverů.

Bezpečný domov PLUS přináší spoustu výhod. Jednou z mnoha je skutečnost, že kromě pojištění domu, bytu či domácnosti k němu zdarma získáte i pojištění občanské odpovědnosti, s jedinečnou možností připojistit odpovědnost vlastníka nebo opatrovatele psa, koně či skotu. Získáte tak vlastně dvě pojištění v jednom.

Nemovitosti, které lze Bezpečným domovem PLUS pojistit:

  • Rodinný dům či rekreační stavba
  • Byt v osobním vlastnictví
  • Nemovitost ve stavbě
  • Domácnost (trvale obydlená i rekreační)

Pojistit ale lze budovy s podnikatelskou činností do ½ obytné plochy, vybavení kanceláře nebo ordinace, garáže, stodoly, bazény či vířivé vany.

Stačí jeden klik

Výhodou majetkového pojištění Bezpečný domov PLUS je široké spektrum základních i katastrofických rizik. Pojištění se vztahuje například na v dnešní době tak časté povodně a záplavy, ale také na krupobití, vichřici i požár, dále na rozbití skla z jakékoli příčiny, škody způsobené zvěří, zkrat na elektromotorech, odcizení stavebních součástí či pojištění elektroniky (bez limitu). Vítanou pomocí může být v případě nouze i nonstop asistenční služba a zajištění náhradního ubytování.

Obáváte se dlouhého čekání v pojišťovně? Nemusíte. ERGO nabízí možnost pojistit dům online, sjednání majetkového pojištění vám tak zabere jen několik málo minut. Pokud vás pojištění Bezpečný domov PLUS zaujalo, není nic snazšího, než si nezávazně spočítat svou kalkulaci pomocí online kalkulačky. Snadno a rychle se tak dozvíte, že Bezpečný domov PLUS si může dovolit opravdu každý.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *