Instalatérské práce v rukách odborníků

Není tomu tak dávno, co jsem sháněla kvalitní instalatérské práce pro mé rodiče, kteří již díky svému pokročilému věku na dost věcí nemají síly. Můj muž je neustále v práci a dělat po práci ještě instalatéra se mu příliš nechce. Navíc je dosti oblastí v této sféře, na které si nemůže sám se svými zkušenosti ani dovolit sáhnout. Jednou z nich byl právě pro mé rodiče neřešitelný problém s ucpanou venkovní kanalizací. A tak jsem zvedla telefon a zavolala na dispečink instalatérských prací v Praze, kde rodiče bydlí a domluvila si schůzku. Slovo dalo slovo a již v průběhu téhož týdne u rodičů zvonil velmi milý pan instalatér, který se o vše spojené s venkovní kanalizací postaral během několika málo minut.

Instalatérské práce Praha řeší na špičkové úrovni

Musí se opravdu nechat, že instalatérské práce Praha opravdu řeší na špičkové úrovni. Nesetkala jsem se snad s lepším instalatérem, než byl tento. Manžel dokonce měl v zaměstnání známého, u něhož právě tato firma opravovala ucpanou přípojku, kterou měla již předtím opravit konkurence. To mne pouze a jen utvrdilo v tom, že až příště budou rodiče či dokonce naše rodina řešit podobnou situaci, budeme vědět, na koho se máme rozhodně obrátit. V Praze je sice velká spousta takovýchto firem, ovšem jen malá část z nich se může reprezentovat dobře odvedenou prací, jako je tomu v tomto případě.

Manžel na služební cestě a já v nesnázích

Přesně takto by se dala definovat situace, která nastala ne příliš dlouho potom, co proběhla zmíněná instalatérská práce u mých rodičů. Vše začalo tím, že manžel odjel na týden na služební cestu a mě se, co čert nechtěl, ucpala stoupačka. Naštěstí jsem ovšem věděla, na koho přesně se mám obrátit a tak jsem tak i učinila. S tímto problémem bych si rozhodně já sama neporadila. Pan instalatér opět přijel ve velmi krátkém čase a můj pro mne neřešitelný problém, během několika minut vyřešil. Je to opravdový člověk na svém místě, to musím uznat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *