Hypotéka bez dokládání příjmů

Pokud potřebujete peníze, většinou jdete do banky. Jenomže tam můžete narazit na problém. V minulosti se s takovýmito problémy lidé nesetkávali, jenomže doba pokročila, máme zde moderní prostředí, vysokou cenovou politiku, financování na úrovni a také vládní a politická pravidla, kterými je potřeba se řídit. Proto existuje v dnešní době takzvaný registr dlužníků. Ano, byl znám i v minulost, jenomže tehdy se na něj pohlíželo úplně jiným způsobem a také na to, kolik vyděláváte a kolik si můžete dovolit půjčit. Tehdy byly úrokové sazby ještě nad 10 %, to je číslo, které v dnešní době už vůbec neznáme a sazby se dostaly o několik procent méně. Přitom to není zas tak dávná historie, ale třeba období zpět o dvacet. Je až zvláštní, jak se celý bankovní systém posouvá každým rokem kupředu nebo do stran podle toho, jaké normy a pravidla se vydávají.

Podnikatelský úvěr šitý na míru

Pokud by se mělo jednat o podnikatelský úvěr, pak pro vás máme připravenou hypotéku bez dokládání příjmů. Právě tento název odpovídá výhodnému podnikatelskému úvěru, u kterého se neřeší výše výdělků. U podnikatelů tím pádem nevadí ani nízké daňové přiznání. V bankách je to obrovský problém a často si firmy zoufají, jak takové věci mají doložit. U nás veškeré tyto podmínky tolerujeme a vycházíme našim klientům vstříc. Americká hypotéka bez dokládání příjmů, tak se jmenují finance, které můžete získat bez zbytečných průtahů kolem. Jen snadno a rychle. Zároveň poskytujeme nízkou úrokovou sazbu a dlouhou dobu splatnosti. Neřešíme ani registry, což dokládá naše hypotéka bez registrů, opět podnikatelský úvěr, u kterého tolerujeme záznamy v registrech, jak bankovního, tak také nebankovního typu.

Budeme k vyřízení potřebovat jenom pár údajů. Ručí se samozřejmě nemovitostí a s penězi můžete ve firmě nakládat podle libosti. Výhodné i na vyplacení exekucí, dluhů či zvolení konsolidace.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *