Dveře – vaše vizitka

První věc, kterou uvidí vaši návštěvníci, když je pozvete k sobě domů? Jsou to jednoznačně dveře. Vchodové dveře bytu pro jednoho znamenají zachování soukromí, pro druhého začátek bezpečného domova, pod dveřmi si můžeme představit ledasco. Jedno ale zůstává. Dveře jsou prvním kontaktem vašeho bytu s okolním světem. A jako takové by o vás měly vypovídat co možná nejvíc.

Vstupní dveře by měly ochránit soukromí i majetek

Dnes je na trhu nepřeberné množství dveří nejrůznějších stylů, barev i různorodých materiálů. To aby si mohl každý vybrat dle svého gusta. Všichni ale od vstupních dveří očekáváme, že se za ně nedostane žádný nezvaný host. Dveře bývají rozlišeny podle stupně bezpečnosti. Ty s nejnižší bezpečností jsou určeny výhradně do interiérů, se zvyšujícím se číslem bezpečnosti lze pak dveře bez obav umístit i jako venkovní.

Dveře se nerozlišují jen podle bezpečnosti

Vybírat můžete nejen podle bezpečnosti a estetických prvků, ale také podle zvukové nebo protipožární odolnosti. Co všechno můžete u svých dveří individuálně měnit?
· Můžete, ba dokonce musíte, si vybrat správný rozměr dveří
· Lišit se může také povrch dveří, například lamino, stříkaný povrch, dýha nebo dřevěný masiv
· Dveře si můžete vybrat v nepřeberné škále barev a designů
· Zvolit můžete také kombinaci materiálů na jedněch dveřích, třeba dřevěné s prosklenými tabulkami

Jednoduše dnešní výrobci dveří se snaží, aby měl každý možnost absolutně individuální volby a nikdo se nemusel přizpůsobovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *