Domov je místem, kam se rádi vracíme

Spokojený domov není jen klišé. Spokojený domov, to je souhrn aspektů, v nichž samotná střecha nad hlavou nestačí. Máme-li na mysli nemovitost, rodinu, komfort a pohodlí, nesmíme rozhodně zapomenout na pocity bezpečí. A ty nám přinese kvalitní pojištění.

Pojištění domu a domácnosti vás ochrání před přírodními živly, katastrofami, nešťastnými náhodami i vandaly.  V ERGO pojišťovně myslí na všechna rizika a pomáhají vám minimalizovat jejich dopady. S pojištěním Bezpečný domov PLUS se už nemusíte obávat o svůj majetek a můžete klidně usínat.

Pojištění online

Stačí znát pouze m² obytné plochy své nemovitosti nebo domácnosti a zřídit si smlouvu přes interaktivní formulář online. Můžete získat nejen ochranu domácnosti, domu či bytu v osobním vlastnictví, ale navíc získáte i zdarma pojištění občanské odpovědnosti s celosvětovou platností.

Produkt Bezpečný domov plus vás ochrání před rizikem podpojištění a zároveň složitého oceňování majetku. Pojistné plnění je vypláceno do limitu až 10.000.000 Kč. Kromě nemovitosti lze do pojistky zahrnout i bazény a vířivé vany nebo tepelná čerpadla.

Nemovitý i movitý majetek

Pojištěný majetek ale nejsou jen nemovitosti, ale čítá se do nich i prodloužené záruky nebo pojištění nahodilého poškození a odcizení. Pojištění proti nahodilému poškození a odcizení pomáhá předejít neočekávaným výdajům spojeným s poškozením nebo odcizením nového výrobku. Týká se zejména mobilního telefonu, počítače, tabletů, tiskáren, televizorů, foťáků, ale i brýlí.

ERGO pojišťovna je členem mezinárodní skupiny ERGO, která je jednou z největších pojišťovacích skupin v Evropě. V České republice má již 25letou tradici, a proto svým klientům poskytuje výhody stabilního a zkušeného prostředí. Exkluzivně nabízí pojištění majetku, kde si můžete volit mezi standardním a nadstandardním balíčkem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *