Chcete mít na zahradě bazén? Je nejvyšší čas na jeho výběr

Přestože koupací sezóna vypukne až zhruba za pět či šest měsíců, je nejvyšší čas uvažovat nad bazénem, pokud si ho chcete pořídit na zahradu. Pravděpodobně si říkáte, že je na výběr rodinného bazénu ještě brzo, nicméně spousta odborníků vás ujistí, že je nejvyšší čas. Přečtěte si v následujících řádcích hlavní důvody.

České domácnosti si vynahrazují svou vnitrozemskou polohu tím, že si pořizují na zahradu bazény, a to většinou zapuštěné do země. Dávno jsou pryč doby, kdy takový bazén vyšel majlant, je cenově dostupnější. Pokud si ho zakoupíte mimo sezónu, ušetříte ještě více.

Začněte se koupat hned zkraje koupací sezóny

Pokud se pustíte do výběru bazénu třeba v následujících dnech, získáte dostatek času na úpravu a zkrášlení okolí bazénu. Stihnete položit dlažbu, vysadit květiny či nějakou zeleň a zasít nový trávník. Protože v zimním období mají stavební firmy (případně řemeslníci) méně zakázek, bez problémů vám pomohou s výkopovými pracemi, a tak nemusíte čekat několik týdnů či měsíců, než přijdete na řadu.

Bazén umístěte na zahradě tak, aby na něj svítilo ideálně po celý den slunce. Jestli plánujete i zastřešení, počítejte, že za bazénem je nezbytné ponechat prostor, kam se zastřešení odsune. Připravte si také prostor na bazénovou filtraci a další technologie, které by měly být v technické místnosti domu, ovšem pozor, nedoporučuje se vzdálenost delší než 15 metrů. Se vším vám však poradí pracovníci firmy, která vám bude bazén realizovat.

Kdo nabízí bazény a kompletní bazénové vybavení?

Bazény sice zakoupíte i ve větších obchodních řetězcích, nicméně mnohem lepší je obrátit se přímo na specialistu, jenž se zaměřuje výhradně na bazény. Jedním z těchto odborníků je společnost Albixon, jejíž proškolený personál zajistí celou realizaci bazénu a poradí vám s jeho výběrem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *