Bytový textil je mou srdcovou záležitostí

Nemohu začít jinak než přiznáním, že absolutně miluji bytový textil všeho druhu. Překrásné deky, polštářky, plyšové dekorace, sedáky a ložní soupravy patří mezi mé srdcové záležitosti. Není totiž pokoje v našem bytě, kde by se krásně nevyjímal alespoň jeden polštářek či dečka, která vždy potěší v chladných dnech svým teplým nádechem. Mám ráda, když navíc všechny tyto dekorace pohromadě vytváří ucelený a příjemný vzhled, který každý po své vstupu do místnosti obdivuje. Nepotrpím si příliš na nákupy oblečení či šperků, sázím raději na estetické doplňky do své domácnosti a vždy jsem tak se svým nákupem nových bytových doplňků nadmíru spokojená. Máte to také takto nastavené?

Koupelnový textil má v naší koupelně své čestné místo

Přesně v momentě, kdy se v naší koupelně začal hromadit koupelnový textil, pořídila jsem kvůli němu novou skříňku. Nyní tak mají tyto hřejivé a velmi savé pomůcky v naší koupelně své čestné místo. Froté osuškám a ručníkům jsem prostě nemohla odolat a tak jsem jednoho dne zjistila, že jich mám už tolik, že bych se s nákupy měla raději trochu krotit a některé své kousky bych i mohla věnovat své rodině a známým, které by rozhodně také potěšili. Jeden poslední kousek jsem si ale nemohla dovolit nekoupit a tím byla froté osuška s kapucí pro mého malého syna, který si již dlouhou dobu velmi přál. Je na ní symbol delfína a on si ji neskutečně zamiloval.

Kuchyňský textil je neodmyslitelnou součástí domácnosti

Samozřejmě bych v žádném případě nemohla zapomenout nezmínit také kuchyňský textil, který má rovněž v naší kuchyňce své čestné místo. Miluji vaření a také pečení. Proto jsem pro svůj kulinářský um potřebovala rovněž i řadu praktických společníků. A jedním společníkem mi udělal radost i můj muž a to tehdy, když mi koupil dokonalou kuchyňskou zástěru, na kterou nedám dopustit. Jelikož si můj muž rád pochutnává na mé kuchyni, od té doby, co jí mám vařím ještě častěji, než tomu bylo do této doby a on si mne v tomto ohledu nemůže vynachválit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *