5 tipů na vybavení pro rekonstrukci či stavbu nemovitosti

Chystáte se aktuálně stavět nějaký objekt? Rozhodli jste se pro rozsáhlejší rekonstrukci? Ať už je vaše odpověď kladná v případě jakékoli z předchozích otázek, rozhodně budete potřebovat správné vybavení. Na mysli nyní nemáme jen techniku určenou pro zemní práce a nejrůznější strojní či mechanické pomocníky. Určitě se neobejdete bez stavebních pomůcek, jež vám pomohou třeba při práci ve výškách, nebo se díky nim jednoduchým způsobem vybetonují příčky či stěny. Ano, na mysli máme lešení a bednění. Jaké alternativy jsou dnes k dispozici a kde tento sortiment sehnat? Nepřestávejte číst, prozradíme vám to.

Lešení ve spoustě variací

Nesmírně důležité je pořízení kvalitního lešení. Mezi lidmi aktuálně naleznete stále spousty různých starých kusů zrezivělých trubek a spojek. Stavět z nich ale nějaký systém je nad lidské síly. Jednak budete muset používat mnoho různého nářadí a jednak půjde všechno ztuha. O nějaké bezpečnosti práce nemůže být ani řeč! Moderní lešení je skladné, lehké a kompaktní. Vyrábí se z hliníku. Volit lze jak kompletní fasádní systém, tak třeba pouze věže. Moderní pojízdné lešení je maximálně skladné. Postavíte ho během několika minut a můžete začít pracovat.

Důmyslné bednění šetří čas i peníze

Výbornou volbou pro řešení stropů a nosných konstrukcí je stěnové bednění. Díky němu dokážete velmi rychle vylít prostřednictvím betonu celý prostor. Postavení takovéhoto bednění už není nijak složité. Dílce do sebe zapadají, jelikož jsou součástí důmyslně řešeného systému. Stavba různých konstrukcí a stěn je s tímto systémem mnohem rychlejší, levnější a propracovanější.

Vyberte si u specialisty na stavební vybavení

Potřebujete lešení nebo bednění zakoupit? Pokud řešíte stavební věci jen nárazově, klidně si toto vybavení pouze vypůjčte. U společnosti SCASERV a.s. to není nejmenší problém. Mimo jiné tato firma nabízí také mobilní oplocení, různé stavební lávky a spousty dalšího sortimentu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *