3 rady, jak připravit nejlepší zahradní party

Oslava narozenin, svatba nebo její významné výročí, narození dítěte. Jistě najdete dalších mnoho důvodů, proč se sejít s rodinou či přáteli a užít si venkovní párty. Aby vše dopadlo na jedničku, musíte se snažit. Nepodceňte přípravu, řiďte se 3 zásadními radami!

Připravte příjemné zázemí

Jen jedna malá letní bouřka dokáže celou oslavu zničit. Aby se tak nestalo, existuje snadná pomoc. Stačí, když na zahradě vytvoříte krytý prostor pomocí party stanů. Koupit by je vyšlo draze, levnější je vypůjčení. Atraktivní nabídku má půjčovna AZ Rent. Půjčuje klasické nůžkové stany, které snadno postavíte za několik minut. Vyberete si zde dvou rozměrů: 3×3 nebo 3×6 metrů.

Výhodou je, že se na sebe dají napojovat, takže vytvoříte i velký prostor. Stany mají bočnice, nedostane vás ani chladný vítr. Pokud pořádáte honosnější akci, doporučujeme si půjčit trubkový stan, jeho ocelová konstrukce je stabilnější. Stavba je sice trochu náročnější, ale půjčovna party stanů může stan postavit za vás.

Dobré jídlo pohodlně

Bez dobrého jídla se žádná venkovní párty neobejde. Překvapte hosty tím, že se bude grilovat sele nebo kýtu. U AZ Rent si půjčíte velký gril, poté už stačí maso jen potírat a okrajovat. Nebudete muset trávit čas u grilu a smutně se dívat, jak se ostatní baví. Pokud vás bude méně, je lepším řešením si půjčit gril s lávovým kamenem, na něm se rychle připravují steaky i klobásy. A čím překvapit děti? Zkuste párkovač a připravte jim párky v rohlíku.

Zábava nesmí pokulhávat

Nezapomeňte připravit zábavný program. Zaručeně hosty pobavíte soutěží o nejlepší míchaný drink. Nechte je, ať experimentují s chutěmi, připravte i papíry a tužky, ať svůj nápoj pojmenují. Poté uspořádejte hromadné ochutnávání a volbu nejlepšího. Aby hostům nechyběla inspirace, můžete jim vytisknout třeba tyto recepty.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *